Gweike Lazer Kırmızı Nokta Ödülünü Kazandı: Ürün Tasarımı 2024

Alman Kırmızı Nokta Ödülü kazananları açıkladı. Gweike Laser 3D akıllı Bulut Lazer dünya çapındaki pek çok lazer arasından sıyrılarak Kırmızı Nokta Ürün Tasarım Ödülü’nü kazandı.

Küresel endüstriyel tasarımın en büyük ödüllerinden biri olarak kabul edilen ve 1955 yılında kurulan ödül, Alman “iF” ve Amerikan “IDEA” ödülleriyle birlikte “Uluslararası Endüstriyel Tasarım Oscar’ı” olarak anılıyor. “Kırmızı Nokta” yüksek tasarım kalitesinin ödülüdür. Uluslararası jüri bu aranan kalite mührünü yalnızca olağanüstü tasarıma sahip ürünlere veriyor.

Çok sayıda başvuru arasında “kırmızı”yı kazanmak

Gweike 3D akıllı bulut Lazer, yapay zeka bilgisayarlı görme algoritması, bulut teknolojisi ile birleştirilmiş yüksek çözünürlüklü balık gözü merceği temel alan, akıllı görüntü çıkarma, tek tıklamayla gravür ve diğer işlevlere sahip, eğitim ve yaratım amaçları için tasarlanmış yeni bir lazer ekipmanıdır. STEM eğitimi uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamak için insanlar ve cihazlar arasındaki etkileşime dayalıdır.

Üst üste dört ödül

MUSE Tasarım Platin Ödülü’nden IDA Tasarım Ödülü’ne, IF Ödülü ve Kırmızı Nokta Ödülü’ne kadar.. Endüstriyel tasarımda güçlü bir ilerlemedir, ancak aynı zamanda sıkı çalışmanın sonucudur.

Gweike Laser, sürekli olarak kullanıcı ihtiyaçlarını yakalayarak, ürün tasarımını iyileştirerek, zor sorunları çözerek ve temel teknolojiyi yükselterek, mükemmel ürün tasarımıyla uluslararası sahnede parlıyor.

Şeytan ayrıntıda gizlidir. Gweike Laser, lazer alanında sıkı çalışmaya devam edecek, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaya devam edecek, sektöre daha fazla canlılık getirecek ve kendisini “Çin’in akıllı üretimine” ve “Çin’in yaratımına” adayacaktır.