Yedek Parça Stoklarımız

_

Güvenilir ve Kesintisiz Hizmet İçin Geniş Yedek Parça Stoklarımız

Gweike/Lothbrog olarak, müşterilerimize kesintisiz ve güvenilir hizmet sunmak için geniş bir yedek parça stoğuna sahibiz. Fiber lazer kesim makinelerinizin her zaman en yüksek performansla çalışmasını sağlamak adına, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm yedek parçaları ve sarf malzemeleri stoklarımızda bulunduruyoruz.

Geniş Yedek Parça Stoklarımız

4 Milyon USD Değerinde Yedek Parça Stoğu:
– Sürücüler
– Kesme Kafaları
– Rezonatörler
– Motorlar
– Kremayer ve Lineer Raylar
– Kontrol üniteleri ve haberleşme sistemleri
– Pnömatik Sistemler ve Diğer Ekipmanlar…

Makinelerimizde kullanmış olduğumuz dünyaca ünlü önde gelen Yaskawa motorlar, Yaskawa sürücüler, SMC pinomatik valfler ve SMC Oransal valfler, Motoreducer marka redüktörler, Schneider marka elektrik ekipmanlarından yüksek değerdeki yedek parça stoğumuz, arıza durumlarında hızlı müdahale imkanı sunarak üretim süreçlerinizde kesinti yaşanmasını engelliyor.

200 Bin USD Değerinde Sarf Malzeme Stoğu:
– Optikler
– Koruma Camları
– Seramik ve Nozullar

Hizmet vermiş olduğumuz makinelerdeki ihtiyaç duyulan, Alman menşeili Precitec Procutter, İsviçre menşeili Raytools oto focus özellikli kesme kafasında kullanılan orijinal sarf malzemelerimizin sürekli hazır olması, lazer kesim makinelerinizin her zaman en verimli şekilde çalışmasını sağlar.

 75 Adet Rezonatör Stoğu:

Makine piyasasında kalitesini ispat etmiş olan IPG rezonatör ve Raycus rezonatörü tercih etmiş olan firmamızın farklı tip ve modellerde 75 adet rezonatör, makinelerinizde meydana gelebilecek her türlü rezonatör arızasında hızlı çözüm sunmayı amaçlar.

90 Adet Kesme Kafası Stoğu:

Dünya genelinde lazer üreticilerinin en çok tercih ettiği Precitec ve Raytools marka kesme kafası modellerinde sahip olduğumuz geniş stok, lazer kesim işlemlerinizin kesintisiz devam etmesini sağlar.

Avantajlarımız

Yedek parça ve sarf malzeme stoğumuz sayesinde, arıza durumlarında hızlı müdahale ederek makinelerinizin çalışmasını kısa sürede eski haline getiriyoruz.

Orijinal ve yüksek kaliteli yedek parçalar kullanarak, makinelerinizin performansını ve ömrünü artırıyoruz.

Teknik servis ekibimiz, geniş yedek parça stoklarımızı etkin bir şekilde kullanarak hızlı ve doğru çözümler sunar.

Sadece kendi müşterilerimiz için stok tuttuğumuz yedek parça stoğumuz sayesinde müşterilerimiz termin süresi beklemeden hızlıca bizlerden hizmet alabilirler.

Geniş yedek parça stoğumuzla sizlere en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz.