GWEIKE LAZER

TÜRKİYE TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜ

LOTHBROG MAK. LTD. ŞTİ.

 

5000’den fazla makine ihracat deneyimi, 200’den fazla Karbon ve Fiber Lazer teslimatı ile öncü Lothbrog Makine Tic. San. A.Ş. sac metal işleme teknolojileri hakkında 15 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesini şimdide GWEIKE Türkiye Yetkili Distribütörlüğü ile sizlere sunuyor.

 

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana tüm faaliyetlerinde her daim aynı felsefeyi başlangıç noktası kabul eder. Müşterilerin bakış açılarına dayalı yeni değerlerin yaratılmasının ve sağlanmasının, müşterilerimiz ve Lothbrog arasındaki karşılıklı güven ilişkisini güçlendireceğine ve karşılıklı gelişim kaynağı olacağına inanıyoruz.

 

Mevcut durumdan memnun olmak yerine, iş faaliyetlerimizi iyileştirmek ve geliştirmek için sürekli olarak harekete geçecek yeni ve daha iyi fikirler arıyoruz. Bu Lothbrog’un temel insan kaynakları geliştirme felsefesidir ve Lothbrog’un benzersiz şirket kültürünün bu felsefeyi uygulamaya devam ederek daha da geliştirileceğine inanıyoruz.

 

 

 

 

BİLGİLENDİRME!

LOTHBROG MAKİNE LTD. ŞTİ.

GWEIKE LAZER’IN TÜRKİYE’DEKİ TEK YETKİLİ TEMSİLCİSİDİR.

Lütfen bunun dışında kendisini Gweike mümessili veya satıcısı olarak tanıtan kişi veya kuruluşlara itibar etmeyiniz.

 

Bugüne dek yürütmüş olduğumuz Gweike Lazer Türkiye satış temsilciliği, siz değerli müşterilerimizin güveni, desteği ve bizlerin de buna cevaben ortaya koyduğu azim ile; tedarikçimiz ile olan iş birlikteliğimizi bir üst noktaya taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

17.09.2020 tarihi itibari ile Gweike Lazer’in Türkiye’deki tek yetkili satış ve servis noktası olarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet ve koşullar sunmayı hedefliyoruz.

 

YASAL BİLGİLENDİRME!

LOTHBROG MAKİNE LTD. ŞTİ.

GWEIKE LAZER’İN TÜRKİYE’DEKİ YETKİLİ BAYİSİ OLARAK

TRUMPF MARKASI HAKKINDA ALTTAKİ YASAL BİLGİLENDİRMEYİ PAYLAŞMAK İSTER.

 

GWEIKE LASER ve TRUMPF şirketleri arasında yapılmış doğrudan bir anlaşma yoktur. GWEIKE LASER firmasına ait ürünlerin üretiminde veya pazarlamasında hiçbir TRUMPF şirketinin veya çalışanın katkısı bulunmamaktadır.

 

Buradaki yanlış algıya sebebiyet veren hususa GWEIKE distribütörü olarak açıklama getirmek gerekir ki; GWEIKE LASER firması Çin Halk Cumh. bulunan ve TRUMPF ürünlerini satmaya yetkili kılınmış PRECITEC PRECISE TECHNOLOGIES CO., LTD. firması ile yapmış olduğu anlaşmalar neticesinde yine TRUMPF tarafından üretilen fiber lazer rezonatörlerini GWEIKE lazerler üzerine uygulamaya ve bu şekilde üretilen lazer makinelerini hem yerel hem de global pazarda satmaya ve doğrudan servis vermeye yetkili kılınmıştır.