İsveç Devi LJUNGBY MASKIN’ in de tercihi GWEIKE oldu!

1983  Yılından bu yana ağır tip iş makineleri alanında İsveç ve Kuzey Avrupa ülkelerinde liderliğini sürdüren, 2023 cirosu ile de İsveç’in en büyük 50 firması arasında yer alan LJUNGBY MASKIN, üretimlerinde kullanmayı planladıkları GWEIKE Laser makinelerini incelemek üzere Türkiye’ye gelerek  bizleri onurlandırdılar. LJUNGBY MASKIN Yönetim Kurulu Başkanı Rune Andersson’ ın bizzat gerçekleştirdiği ziyarette, GWEIKE Laser Distribütörü LOTHBROG MAKİNE Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Akıncıoğlu, Teknik Müdür Güner Güler ve Servis Müdürü Erhan Çırakoğlu kendilerine eşlik ederek Türkiye’de öncü olan ve Alman IF tasarım ödülü sahibi LF6025GH – 30KW makinelerin imalat safhasındaki performanslarına ilişkin gösterimler yapıldı. Bu incelemeler sonrası 30KW ve 40KW plaka lazerlerin yanı sıra 3KW’lık bir boru-profil lazerini de GWEIKE marka olarak imalatlarına ekleme kararı aldılar.

Tüm bunların yanı sıra Türk misafirperliği ile ağırlanan heyet, yerel lezzetler eşliğinde bir yemek ve yine yerel tatlı ikramlarımız ve hediyelerimiz ile ülkelerine yolcu edildiler.

Kendilerine GWEIKE Laser’ i tercih ettikleri ve bu noktada LOTHBROG’ u referans aldıkları için bir kez daha teşekkür ederiz.