Metal İşleme Trendi

Lazer metal kesme makinesi, metal işleme endüstrisinde giderek daha yaygın bir ekipman haline geldi. Metal işleme alanında lazer kesim makinası uygulaması hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Plazma kesme, alevle kesme vb. gibi bazı geleneksel metal kesme makineleri, bunların arasında lazer kesme makinesinin yükselişi ve gelişimi, metal işleme makinesini benzeri görülmemiş bir değişim haline getiriyor.

İnce veya kalın levha olsun, metal lazer kesim makinesi mükemmel ve verimli kesim sağlayabilir, dolayısıyla lazer makinesinin görünümü ve uygulaması da metal işleme sürecinde bir dereceye kadar önemli bir değişikliktir. Geleneksel kesme yöntemiyle karşılaştırıldığında, fiber lazer kesim makinesi, yüksek kesme hızı ve iyi kesme kalitesi sayesinde üretim verimliliğini büyük ölçüde arttırıyor. Fiber lazer makinesi, kullanıcıların öğrenmesi ve kullanması için daha basittir. Kesim kalitesi ve hızı diğer metal işleme makineleri ile kıyasla mutlak bir avantaja sahiptir.

G.WEIKE Laser, Çin’deki lazer makinesi üreticisinin lideridir. Bağımsız olarak geliştirilen ve üretilen yüksek güçlü lazer makinesi, yalnızca Çin’de iyi bir üne sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda dünyada lider seviyeye ulaşmış ve birçok uluslararası müşteri tarafından tercih edilmiştir.

GWEIKE LAZER tarafından temsil edilen fiber lazer kesim makinesi yalnızca güçlü kesme kabiliyetine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda paslanmaz çelik, karbon çeliği, alüminyum alaşımı, bakır ve alüminyum vb. gibi süper hızlı kesme hızına da sahiptir. Uygulama aralığı son derece geniştir ve lazer kesim makinesinin sonraki bakım maliyeti neredeyse sıfırdır, performansı istikrarlıdır ve güvenilir metal işleme temel ürünüdür.