Tayland’ın 1 Numaralı Soğutma Üreticisinin Fabrikasında 13 GWEIKE Fiber Lazer

“Budizm ülkesi” ve “filler ülkesi” olarak bilinen Tayland, yalnızca dünyanın en büyük tahıl ve doğal kauçuk ihracatçısı değil, aynı zamanda birçokları için sıcak bir ülke haline gelen imalat sanayi de yavaş yavaş ana sanayi haline geldi. Çinli imalat işletmeleri rekabet edecek.

Tayland’ın ilk ticari soğutma üreticisi Sanden Group’un düzenli olarak 13 set Gweike lazerden oluşan üretim atölyesi özellikle göz alıcıdır. Uzun vadeli bir ortak olarak 13 lazerin istikrarlı çalışması üretim kapasitesinin artmasına yardımcı oldu.

1990 yılında kurulan Sanden Group, Häagen-Dazs, KFC, Coca-Cola, Burger King, SABMiller, Bourbon, DQ gibi önde gelen küresel yiyecek ve içecek markalarının en tanınmış ticari soğutma markalarından biri olup, 80 ülkede müşterilerine hizmet vermektedir. Yenilikçi soğutma sistemleriyle Asya, Afrika, Orta Doğu ve Avrupa.

Müşteri sitesine gidelim ve neden Gweike’yi seçtiklerini görelim.

Okyanusu aşın, genel satış sonrası hizmet gruplarıyla kullanıcılarımıza yardımcı olun. “Gweike lazer satış sonrası mühendisleri bize anında yanıt vererek sorunu çözüyor ve uygun öneriler sunuyor.” Gweike lazerin satış sonrası hizmeti söz konusu olduğunda kullanıcılar kendinden emin, minnettar ve güvenilirdir. Bunun arkasında Gweike lazer satış sonrası hizmet sisteminin geliştirilmesi ve çalışmaları bulunmaktadır. 7/24 çevrimiçi hizmet, 30 dakikalık hızlı yanıt, çevrimdışı destek. Müşterilerin verimli üretimine yardımcı olun.

20 yıllık ihracata sahip olan Gweike lazer, Çin yapımının çalışkanlığına ve bilgeliğine güvenmektedir. Müşterilerimize yakın, ürün ve hizmetlere yönelik katı gereksinimlerimiz var. 180’den fazla ülke ve bölgeyi kapsıyor, Her seferinde bir adım atılacağına inanıyoruz, Gweike ürünlerin kalitesine, yeniliğine, teknoloji bilgisine sadık kalacak, Sözü ve müşterileri gururlandıracak.